Nazan Kesal’la ilgili sözleri tepki çekmişti: Ceyda Düvenci’den açıklama

Ceyda Düvenci’nin Bambaşka Sohbetler programında son konuğu, ‘Yan Oda’ dizisiyle izleyicilerle buluşmaya hazırlanan oyuncu Nazan Kesal oldu.

Ceyda Düvenci’nin programda Kesal’a “Umarım topuzunla en az dört sene bu dizide kalırsın da kapı kapı gezmek zorunda kalmazsın” demesine sosyal medyada birçok kullanıcı tepki gösterdi.

Düvenci tepkilerin ardından bir açıklama yayınlandı. Düvenci “Yoğunluğumdan ötürü programımdan yapılan ara montajla hakkımda yazılan asılsız yorumları görmemişim. Gördüğümde okuduklarıma inanamadım” dedi.

‘İZİN VERİN İŞİMİZİ YAPALIM’

Düvenci açıklamasına şu ifadelerle devam etti:

“Programın tamamını izleyemeyen, gerçekten mesleği magazin olmayan, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olup gaza gelenlerin yarattığı bu harekete daha fazla sessiz kalamadım. Kınadığınız kelimeler benim değil, sosyal medyada Nazan’a yapılan sınır aşan yorumlara aitti.

Bunu kınamak için güldük aslında ama programı izlememiş olanlar boş atıp dolu tutmaya çalışmış. Bu açıklamayı sadece durumun fazlasıyla sınır ihlali içermiş olmasından ve kadının kadına yaptığı zorbalıklardan biri gibi gösterilmeye çalışılmasından duyduğum isyanım sebebiyle yapıyorum.

Canım Nazan Kesal çok kıymetlidir, ustamdır. Zaten o da sağ olsun haberi benden önce görüp tüm zarafeti ile hemen paylaşım yapmış. Olayları saptırmakta üstüne olmadığına emin olduğum birtakım mecraları ve insanları asılsız yorum hakaret ve haberlerinden ötürü insanlıklarıyla baş başa bırakıyorum. İzin verin biz işimizi yapalım. Ama siz de işinizi ve yorumlarınızı araştırarak, okuyarak belli bir vizyonda, sınır ihlal etmeden, saygı çerçevesinde yapmaya gayret gösterin.

Linç etmek kolay, okuyup araştırmak, bilgi sahibi olmak zor… Siz zoru seçin. Canım Nazan’ın da dediği gibi ‘Hayat kısa kuşlar uçuyor’. Nazan Kesal candır…”

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x